Hlavní sezóna roku 2018 už se chýlí k závěru a tak se zase přehrabuji ve fotkách. Rok to byl bohatý jak na lety, tak i na zážitky, které létání přináší. Letů bylo spousta a tak jsem vybral z téměř z každého dne jednu fotografii. Často jsme letěli dvakrát denně, tentokrát nám počasí opravdu přálo. Poprvé jsme šli do vzduchu již v lednu a to při přeletu Krkonošu nás, v Žacléři, byla drobná inverze, ale jen jsme se nad ní dostali, tak se nám naskytla neuvěřitelná sluncem prohřátá podívaná. Další let jsme si dali v únoru. Letěli jsme čtyři balóny a podmínky byly ukázkové.

LEDEN - ÚNOR 2018

Březen byl v duchu, pro mne výjimečné události, mezinárodní balónové fiesty na Filipínách. Počasí sice letům, díky silnému větru nepřálo, letěli jsme pouze dvakrát. Večer se blikalo balónama pro široké publikum a atmosféra byla nepopsatelná.

BŘEZEN 2018

V dubnu už začalo létání u nás v Čechách. První let byl v Hradci Králové a potom pár letů v Českém ráji.

DUBEN 2018

Květen už to jelo Český ráj, Hradec, Pastvinská přehrada a vybral jsem i jednu fotku z přeletu chvaletické elektrárny.

KVĚTEN 2018

V červnu poletování kolem Hradce, Český ráj a jeden let podél hřebene Krkonoš.

ČERVEN 2018

V červenci na mne asi nejvíc zapůsobil let s výherci naší soutěže, kteří jsou svoji již 62 let. Pokud byste se chtěli mrknout na jejich postřehy z letu, tak doporučuji shlédnout video v tomto odkazu.

ČERVENEC 2018

Srpen – Pardubice, Hradec Králové, Český ráj…

SRPEN 2018

V září se nám podařilo pár letů kolem Trosek v Českém ráji

ZÁŘÍ 2018

A v říjnu jsme si udělali radost a vyrazili na fiestu do Rumunska. Každý den, ráno a večer šlo do vzduchu 100 balónů! Skvělá akce, doufám, že ne naposledy.

ŘÍJEN 2018

A letos jsme letěli dokonce párkrát i v listopadu.

LISTOPAD 2018

V roce 2019 se chystáme opět na přelety Krkonoš. V případě zájmu si můžete koupit letenku.

Koncem ledna od 24. do 27.1.2019  jedeme na zimní poletování k našim sousedům do Tater.  Bude to parádní akce ve společnosti více balónů a pokud byste měl někdo zájem se zúčastnit, tak mne neváhejte kontaktovat.